Konkurs!!!

Witajcie! Niedawno zapowiadałam, że szykuje się mały konkurs. I oto jest!

Banner


Książka, którą możecie zdobyć( jedna do wyboru):
1. ,,Yoko i John. Dni, których nigdy nie zapomnę." ( Jonathan Cott)- biografia
2. ,,Piąta fala" ( Rick Yancey)- sci-fi

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem, jak również fundatorem nagród jestem ja, Demetria Books. 
2. W konkursie może wziąć udział każda osoba posiadająca adres korespondencyjny na terenie Polski. 
3. Konkurs trwa do 20 września włącznie. Zgłoszenia po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy: podać swój e-mail, być obserwatorem bloga, podać numer ( 1,2) wybranej książki oraz w jak najbardziej szalony i pomysłowy sposób uzasadnić swój wybór.
6. Wyniki zostaną opublikowane 21 września.
7. Zwycięzca może być tylko jeden. Zostanie on wyłoniony na podstawie swojego uzasadnienia. 


Przykładowe zgłoszenie:
e-mail: xyz@gmail.com
obserwuję jako: XYZ
wybrałam/em: 1 ( 2)
Uzasadnienie: Tak mi kazali kosmici...  ( max. 4 zdania)Bardzo Was proszę, pomóżcie mi rozpowszechnić konkurs udostępniając na swoim blogu/ google+/facebooku banner i podlinkowując go do tego posta :)11 komentarzy:

 1. e-mail: adrianah@onet.pl
  obserwuję jako: Ada Puszkarska
  wybrałam: 2
  Uzasadnienie: Przyleciało do mnie ufo i poprosiło, abym wzięła udział w tym konkursie. Kazali mi wybrać pozycję drugą, bo inaczej porwą mnie ze sobą i będę musiała przestać blogować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się!
  Obserwuję jako: Mitchelia
  E-mail: ksiazki.mitchelii@gmail.com
  Baner: http://ksiazki-mitchelii.blogspot.com/p/konkursy.html
  Wybrałam: 2
  Uzasadnienie: Nie powinnam zdradzać Ci, dlaczego chcę tę książkę, bo niebezpieczeństwo jest wysokie, ale skoro chcesz i jesteś świadoma zagrożenia, to proszę. Biorę udział w tajnym rządowym projekcie dotyczącym robotyki, nadnaturalnych gatunków zwierząt, ogórków i pieców hutniczych. Projekt polega na połączeniu wszystkich tych składników, tworząc śmiercionośną broń, którą będzie robot wyglądający jak niespotykane zwierzę (których mamy mnóstwo w Nadnaturalnym ZOO w głównej bazie) działający na paliwo ogórkowe, którego celem będzie zniszczenie wszystkich pieców hutniczych. W książce, którą tutaj można wygrać, jest zaszyfrowany przepis na mutację, więc potrzebujemy tylko jej i ogórka, lecz mam nadzieję, że po przeczytaniu tego, zapomnisz o tym natychmiast dla własnego dobra.

  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 3. E-mail: koryncka@gmail.com
  Obserwuje jako: Inferno
  wybrałam: 1
  Uzasadnienie: Z niezmierzonych głębin mojego łóżka, z miejsca bliżej nieokreślonego ponieważ zagraca je rozmemłana pościel, wyłoniła się... książka. Tylko problem, ja tej książki nie mam! Otworzyła się na pierwszej stronie i zaczęła krzyczeć jakby jej ktoś okładki zrywał, że chce być moja. Po kilku minutach zaczęła znikać, a mnie ukazał się jej tytuł: "Yoko i John. Dni, których nigdy nie zapomnę", nagle dostałam czymś w głowę, odwracam się, a tam ufo z którego wyskakuje krowa z zielonym jeźdźcem, pomachali mi i odjechali w stronę bursztynowej tęczy, o czarnych oczach.

  A tak poza tym: w skali od 1-10 jaki jest twój ulubiony kolor alfabetu?
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 4. e-mail: DoMa765@wp.pl
  obserwuję jako: Clevleen
  wybrałam/em: 2
  Uzasadnienie: Był zwykły letni dzień, a raczej poranek. Spałam sobie spokojnie aż tu nagle ktoś wyważył drzwi do domu a później do mojego pokoju (co z tego, że były ptwarte?) i wpadli agenci FBI, CIA, CBA, CBŚ i Scotland Yard i oni zabrali wszystkie książki z moich półek i powiedzieli, że jeżeli nie zdobędę książki pt; "Piąta fala" oni mi nie oddadzą książek i zabrali mi też mój różowy porfel w którym miałam oszczędności mojego życia (całe 240 zł) i zablokowali konto w banku, a jak powiedziałam o tym rodzicom to oni mi nie uwierzyli i nie chcieli mi kupić tej książki. Cała moja nadzieja w tobie ;D Inaczej stracę wszystkie książki!

  Pozdrawiam
  Blog książkoholiczki

  OdpowiedzUsuń
 5. e-mail: jo-jo-a@wp.pl
  obserwuję jako: Nadia
  wybrałam/em: 2
  Uzasadnienie: Chcę tę książkę, ponieważ to właśnie ją kazał mi w śnie zdobyć Czarny Pan. Nie wymówię jego prawdziwego imienia, bo wtedy mnie znajdzie i ukaże za nieposłuszeństwo w razie niepowodzenia, ale tylko ta książka dzieli mnie od dołączenia do niego i dostania nagrody - największej moc, o której nawet nigdy jeszcze nie marzyłam. Nie wiem co zawiera ta książka, co jest w niej tak wyjątkowego, że nawet On chce ją zdobyć, ale muszę ją mieć, aby zdecydować czy chcę otrzymać wielki dar, czy zniweczyć jego plany i nigdy nie dostać tego na co tak długo czekam.

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny konkurs! na pewno wzięłabym udział, gdyby nie fakt, że nie mam zbyt dużo czasu na czytanie :(

  Odwdzięczam się za każdy komentarz i obserwację!
  http://eye-shadoow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. W konkursie udziału nie wezmę, ale banerek na swoim blogu W szponach literek zamieściłam. U mnie trwa rozdawajka Szczęśliwa 7.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się! :)
  email: kinga.tuchii@gmail.com
  obserwuję jako: Joy Tucia Clifford
  wybieram: 2
  Uzasadnienie: W nocy mój pies przybliżył się do mnie i szepnął mi do ucha, "ej, pańcia! do wygrania jest piąta fala, którą mi obiecałaś przeczytać, więc wstawaj z tego łóżka i marsz do komputera, bo piesiunio chce czytanko!"
  Tak więc po kilku godzinach w końcu zasiadłam do komputera i postanowiłam zawalczyć o książkę, aby Utaru był szczęśliwy i razem ze mną zagłębił się w lekturę. Teraz siedzi i wyczekuje spragniony wyników.

  OdpowiedzUsuń
 9. e-mail: bookowinka@gmail.com
  obserwuję jako: bookowinka
  wybrałam/em: 2
  Uzasadnienie: Jestem pracownikiem tajnego Departamentu Ochrony Przed Książkami Radioaktywnymi. Tytuł tej książki pozwala nam przypuszczać, że może być zagrożeniem dla dla czytelników. Piąta fala została odkryta w niedalekiej przeszłości w naszym tajnym podziemnym laboratorium i na podstawie wstępnych badań stwierdziliśmy jej baardzo wysoki poziom radioaktywności. Z wielką przykrością stwierdzam więc, że książkę MUSZĘ zarekwirować do dalszych badań na tym egzemplarzu.

  OdpowiedzUsuń
 10. e-mail: agatajedynamla@gmail.com
  obserwuję jako: Pani Lecter
  wybrałam: 2
  Uzasadnienie: Może narażę Cię na niebezpieczeństwo, ale muszę zdobyć tę książkę, ponieważ mój chłopak o niej marzy. To łaknienie doprowadziło go do szaleństwa. Siedzę przywiązana do krzesła z lufą ogórka przy skroni, a mój chłopak dyktuje mi kolejne słowa, które mam tu pisać palcami od stóp.

  OdpowiedzUsuń
 11. e-mail: lukas13031998r@o2.pl
  obserwuję jako: Łukasz Iżak
  wybrałem: 2
  Uzasadnienie: Siedziałem, siedziałem i szukałem uzasadnienia, dokładnie tak jak Thomas wyjścia z labiryntu, w końcu coś wymyśliłem ale po dłuższych rozmyślaniach stwierdziłem, że moja odpowiedź jest Niezgodna, Zbuntowałem się i stwierdziłem, że nie wezmę udziału w konkursie. Niestety nie moglem tak porostu odejść... musiałem zostać Wierny i walczyć o "Piątą fale" tak jak Katniss o życie w Igrzyskach Śmierci. Będę bronił mojego uzasadnienia jak tylko mogę, tak jak Edward Belli w Zmierzchu! A jeśli nie wygram to użyje niewybaczalnego zaklęcia, trafię do Azkabanu ale przynajmniej będę miał książkę XD...aa no tak uzasadnienie hmm po prostu kocham książki i nie mogłem oprzeć się takiej okazji :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Podróże międzyksiążkowe , Blogger