Konkurs- ogłoszenie wyników :)

Witajcie! Dwa tygodnie( albo więcej) temu ogłosiłam konkurs, w którym to do wygrania była jedna z dwóch książek.

Wraz z nadejściem dzisiejszego dnia, nadszedł również czas wyników. Zanim je ogłoszę, chciałabym Wam powiedzieć, że nie potrafiłam sama zadecydować kto powinien wygrać. Dlatego też wybrałam trzy najlepsze, najśmieszniejsze , najbardziej oryginalne uzasadnienia , zapisałam ich autorów na karteczkach, wrzuciłam je do maszyny losującej i zdałam się na los.


Oto Wielka Trójka!!!
Mitchelia Vitamo
Pani Lecter
Inferno


Czas poznać zwycięzcę!!!


Już za chwilę... jeszcze tylko sekundkę...


...
Wygrywa Inferno!!!
Gratulacje!!!

Oto uzasadnienie, które zrządzeniem losu pokonało całe mnóstwo innych:

,, Z niezmierzonych głębin mojego łóżka, z miejsca bliżej nieokreślonego ponieważ zagraca je rozmemłana pościel, wyłoniła się... książka. Tylko problem, ja tej książki nie mam! Otworzyła się na pierwszej stronie i zaczęła krzyczeć jakby jej ktoś okładki zrywał, że chce być moja. Po kilku minutach zaczęła znikać, a mnie ukazał się jej tytuł: "Yoko i John. Dni, których nigdy nie zapomnę", nagle dostałam czymś w głowę, odwracam się, a tam ufo z którego wyskakuje krowa z zielonym jeźdźcem, pomachali mi i odjechali w stronę bursztynowej tęczy, o czarnych oczach.  A tak poza tym: w skali od 1-10 jaki jest twój ulubiony kolor alfabetu? "Gratuluję również tym, którzy spróbowali swoich sił w tym konkursie. Mam nadzieję, że gdy będę organizowała kolejny, będziecie równie chętni do udziału :)

PS Napiszcie mi jakie książki chcielibyście wygrać w następnej edycji konkursu. Będzie mi o wiele łatwiej z wyborem nagród :D
11 komentarzy:

Copyright © 2014 Podróże międzyksiążkowe , Blogger