TOP 10: Cytaty Miesiąca- Maj !!!

Witajcie! Przychodzę dziś z dość krótkim postem, ale tylko na wstawienie czegoś o takiej długości mam czas ( na razie). Jak wam mija maj? Ja już odliczam dni do wakacji, nie mogę się ich doczekać i coś mi podpowiada, że wy też :D
Spokojnie, już niedługo...
No cóż, myślę że mogę zacząć cytatowe odliczanie!

1. ,, Wspomnienia są jak linia na piasku. Im dalej idziesz, tym jest wątlejsza i mniej widzialna. Aż wreszcie nie ma niczego, jedynie gładki piach i czarna dziura nicości, z której wyszedłeś. " 2. ,, Okrucieństwo nie czyni z kogoś człowieka nieuczciwego , podobnie jak odwaga nie czyni z kogoś człowieka dobrego. "3. ,, Kobiety powinny mieć krągłości, nie kanty. "4. ,, Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje. "5. ,,- Powiedz, czemu go kopałeś. Przecież był już pokonany.
- Kiedy go przewróciłem, wygrałem pierwszą bitwę. Chciałem wygrać od razu wszystkie następne, żeby mnie zostawili w spokoju. "6. ,, Trzeba ( ...) uważnie przyglądać się światu, w nadziei, że świat wreszcie zauważy ciebie. "7. ,, Niektóre drogi trzeba pokonywać samotnie. "8. ,, Kiedy już zapewnimy sobie podstawowe potrzeby, schronienie i pokarm, resztę życia spędzamy szukając miłości. "9. ,,A ty nie masz ochoty przekonać się, do czego jestem zdolna, kiedy się mnie przyprze do muru. "10. ,,Wszyscy jesteśmy tym, co pamiętamy. Składamy się z nadziei i lęków tych, którzy nas kochają. Póki istnieje miłość i pamięć, nie ma prawdziwej straty."

4 komentarze:

  1. Świetne cytaty, kilka muszę sobie przepisać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe cytaty ;) Zdolność autorów do ubierania słowa swoich myśli jest niesamowita ^^

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Podróże międzyksiążkowe , Blogger