TOP 10 : Cytaty Miesiąca- Lipiec/ Sierpień !!!

Hejka! Ale ten czas leci! Już sierpień! Jeszcze chwila i trzeba będzie wrócić do szkoły! Nie wiem jak wy, ale ja już zaczęłam się przygotowywać do powrotu. Postanowiłam napisać o tym post, ale jeszcze nie dzisiaj. Dzisiaj coś lżejszego- Cytaty Miesiąca!!! Oto one:


1. ,, Często wystarczy jedna chwila by wszystko zmienić. "2. ,,Niech poczucie winy nauczy cię, jak postąpić następnym razem."3. ,, Trudno dokonać wyboru, jeśli widzisz tylko jedną stronę medalu. "4. ,,Czasem największym darem, jaki możesz komuś ofiarować, jest wolność. "5. ,, - Myślałem, że Mormoni nie mogą spożywać kofeiny- zauważam.
Breckin wzrusza ramionami.
- Postanowiłem złamać tę zasadę w dniu, kiedy obudziłem się jako gej. "6. ,, Lepiej być tym, kim się jest, niż nikim. I lepiej umrzeć niż żyć w grobowcu kłamstw. "7. ,, Tutaj są złożone tęsknoty wielkich serc i szlachetne rzeczy, które górują nad falą, magiczne słowa, które dokonują wzniosłego cudu, nagromadzona mądrość, która nigdy nie umiera. "8. ,, Kocham cię tak, jak się kocha pewne ciemne rzeczy, potajemnie, w zasnutych mgłą zakamarkach duszy. "9. ,, Jeśli skupiasz się tylko na tym, że masz tak źle, nigdy sobie nie uświadomisz, jak dobrze możesz mieć. "10. ,, Nic nie jest prawdą. Istnieje tylko to, w co wierzymy i to, co odrzucamy. "
To już wszystko! Który cytat najbardziej przypadł wam do gustu? A które z wymienionych książek przeczytaliście? Dajcie znać !

Papatki !!! 
6 komentarzy:

 1. Ciekawy pomysł na post :) sporo książek stad czytałam ale najbardziej nie spodobała mi się 'umarli czasu nie liczą'

  Blog o książkach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż, jednemu podoba się to , innemu coś innego. Tak bywa :)

   Usuń
 2. czytałam kilka z powyższych książek. Zwycięzcą tego dnia zostaje cytat z "Losing Hope", którego mogłam się spodziewać :D Pozdrawiam i zapraszam do siebie:
  http://ithinkingaboutbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. 10. ,, Nic nie jest prawdą. Istnieje tylko to, w co wierzymy i to, co odrzucamy. "
  Niedawno w moje małe łapki trafiła "Łza", która obecnie leży w kolejce i czeka na przeczytanie. Tym cytatem zdecydowanie mnie do tego zachęciłaś i dlatego jest on moim zwycięzcą :) (chociaż ten z Darów też jest obiecujący...)
  Storm ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że zachęciłam cię do jej przeczytania, choć niestety muszę cię przestrzec, żebyś nie oczekiwała od niej zbyt wiele. Ja się zawiodłam.

   Usuń

Copyright © 2014 Podróże międzyksiążkowe , Blogger