TOP 10: Moich OTPs część 2!!!

Hej! Pamiętacie jeszcze pierwszą część listy moich największych shipów? Jeśli nie, to możecie ją znaleźć TUTAJ!!!
Przypomnieliście sobie? No to możemy zaczynać! Przedstawię wam dziś kolejną dziesiątkę z tej listy.  Może któraś para będzie wam znana :)


1. Frame + Book ( Make it right the series)

Ta para pochodzi z tajlandzkiej dramy pt. " Make it right the series". Serial możecie znaleźć w wersji angielskiej nawet na you tube , polecam obejrzeć, bo jest bardzo dobry. Ta drama jest niesamowicie zabawna i choć można się przy jej niektórych momentach czuć... nieswojo, to myślę że jeśli przymknie się na to oko to można będzie spędzić z nią miło czas. A już najbardziej polecam tą dramę osobom, które uwielbiają romanse. Tych jest tutaj pełno!
Frame i Book to bohaterowie tak niesamowici, pozytywni, a romans między nimi tak uroczy, że aż nie da się w nich nie zakochać!2. Bianca + James ( Podniebny lot)

Przyznam się, że z początku nie byłam fanką tej pary. Tak jak pierwsza część serii " W przestworzach" mi się podobała, tak relacja Bianki i Jamesa w niej już niezbyt. Zbytnio przypominała mi tę pomiędzy bohaterami " 50 twarzy Grey'a" . Wszystko zmieniło się w zasadzie dopiero w drugiej części. Oczywiście nie zdradzę, o co chodziło w tym konkretnym " momencie", bo nie chciałabym zaspojlerować wam fabuły powieści. Ważne jest to, że nadal nie uważam, by między tymi postaciami była miłość, ale coś zaczyna między nimi kiełkować i jestem jak najbardziej za tym związkiem.3. Nick + Judy ( Zwierzogród)

No błagam, prawie każdy kto oglądał Zwierzogród zdaje sobie sprawę, że między Nickiem, a Judy jest coś zdecydowanie większego niż przyjaźń. Poza tym oni tak do siebie pasują! Gdyby byli ludźmi, na pewno zostaliby połączeni w parę już w bajce, ale że są jacy są, no to nie jest zbytnio możliwe. Ale jak można zauważyć na wielu stronkach, ludzie się nie poddają i łączą ich mimo wszystko. I nie ukrywam, że ja też to robię!4. Alex + Benny ( Happy Together Drama)

Uwielbiam dramy. Po prostu kocham dramy. A tą w szczególności! Jest zabawna i romantyczna w tym samym czasie. A cała ta historia jest tak dziwna i odrobinę bez sensu, że aż chce się dalej oglądać ten serial, żeby ją poznać. Poza tym aktorzy są super przystojni i tak świetnie dobrani! Rozpływam się.5. Haku + Chihiro ( Spirited Away)

Ich shipowanie jest takie oczywiste! Nawet poboczni bohaterowie " Spirited Away: W krainie bogów" zauważali, że między Haku, a Chihiro jest chemia!
Kto z was nie oglądał jeszcze tej animacji, natychmiast ma to zrobić!6. Neitiri + Jake ( Avatar)

 Okej, myślę że nie muszę tłumaczyć, dlaczego shipuję Neitiri i Jake'a. Jeśli jako pierwszy zrobił to scenarzysta lub reżyser " Avatara", to znak, że ktoś taki jak ja też może to robić.7. R + Julie ( Wiecznie żywy)

W przypadku tej pary, shipuję tylko jej filmową wersję. Książkowa Julie jest beznadziejną postacią, ale nie pod względem wykreowania jej przez autora. Jest denerwująca i głupia i.... och, nie pasuje do R, jednego z najlepszych głównych zombie- bohaterów ever! Na szczęście, filmowa Julie diametralnie różni się od książkowego pierwowzoru i dlatego też znajduje się na mojej liście OTP.


8. Will + Kruchy ( Will Grayson, Will Grayson)

Will i Kruchy przez pewien czas byli razem i był to tak niezwykły i wspaniały czas dla tych bohaterów! Kiedy o nich czytałam, mogłam myśleć tylko o tym, jak bardzo podobne są te postacie do Willa Solace'a i Nico di Angelo z książek Ricka Riordana. Może " Will Grayson, Will Grayson" nie jest jakąś wyjątkową powieścią, ale nie można zaprzeczyć, że romans w niej zawarty jest ... świetny, jeśli można tak powiedzieć.9. Evie + Doug  ( Następcy)

Z teoretycznego punktu widzenia syn Gapcia- tak, jednego z siedmiu krasnoludków i córka Złej Królowej- tak, to ta przez którą Śnieżka musiała zamieszkać z siedmioma facetami, nie powinni być parą. Ale to bajka, a w bajkach wszystko jest możliwe !!!
Przyznam się wam w sekrecie, że sama bym się zamieniła z Evie, żeby tylko polubił mnie ktoś taki jak Doug :)
10. Alex + Jake ( Youtuberzy)

Znowu nie muszę nic wyjaśniać. Wystarczy, że powiem że Jake i Alex mają za sobą wspólne trzy lata. To dużo jak na związek, który zaczął się bodajże w collegu ! Poza tym, odsyłam was do ich filmików. W końcu to youtuberzy!To już koniec części drugiej TOPek, w których mówię o moich największych shipach :D Oczywiście, to nie koniec samych TOPek tego rodzaju.
Mam nadzieję, że post się podobał i że wśród moich ulubionych par znalazły się też wasze.

Dobranoc!

PS Już niedługo Walentynki! Kto robi tak jak ja?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Podróże międzyksiążkowe , Blogger