Blogowo- Książkowe Podsumowanie Czerwca !!!

Hejoł ludziki! Przybywam dziś do was z Podsumowaniem Czerwca, czyli postem otwierającym moje wakacyjne blogowanie! Wpis choć króciutki, mam nadzieję, że was zainteresuje :) Słuchajcie, w życiu nigdy tak bardzo nie byłam przerażona wiedzą, że to już wakacje. Choć mam w planach wyjazd nad morze z mamą, potem w góry z tatą, a następnie do brata do Warszawy, to wiem że wakacyjny czas minie bardzo szybko, a ja będę zmuszona rozpocząć ostatni rok nauki w liceum. Jak wszyscy wiemy, kończy się on szkolnym dniem ostatecznym, czyli maturą i to właśnie nią jestem tak przerażona! Nawet nie potrafię się wyluzować, choć jak już mówiłam - są WAKACJE!

Czerwiec był dla mnie przedziwnym miesiącem. Prócz poprawy ocen i ostatnich występów wokalnych przeżyłam małą szpitalną przygodę, przefarbowałam włosy na fioletowo i - co najważniejsze- prawie wyleczyłam się z kaca czytelniczego! No, czerwiec minął zostawiając mnie w kropce. Przyznam się wam szczerze, że chętnie bym jeszcze do szkoły pochodziła. Wiem, jestem wyjątkiem. Ale szkoła pozwala mi się skupić, ujarzmić na pewien okres czasu mój znerwicowany umysł i spożytkować moją energię w jakiś produktywny sposób. Plus, lubię się uczyć. Serio, dowiadywanie się nowych rzeczy jest totalnie odjechane.

Mówiłam wam już o moich wakacyjnych planach, więc dodam tylko, że w lipcu będę pisała codziennie od dzisiaj do 9 lipca, bo wtedy wyjeżdżam nad morze, potem wracam do pisania 18,19,20 i 21, a następnie już 31. W międzyczasie postanowiłam nie korzystać z komputera. Będę odpoczywała sobie na świeżym powietrzu, popylając z rodzinką po górach niczym kozica tatrzańska.

Dobrze, wróćmy do tematu bloga i książek, które udało mi się przeczytać.

Oto powieści, które wypożyczyłam z biblioteki w czerwcu. To na nich opierać się będzie mój lipcowy TBR. Prócz tych, które widzicie na zdjęciu, wypożyczyłam jeszcze " Moje serce i inne czarne dziury" Jasmine Warga.


Książki przeczytane:
 • Cud chłopak- R.J. Palacio ( recenzja 9.08.2017) - NAJLEPSZA KSIĄŻKA CZERWCA
 • Fatalna lista- Siobhan Vivian ( recenzja 14.08.2017)
Przeczytane strony: 800, co daje w przybliżeniu 27 stron dziennie. Wiem, trochę biednie:(

Książki zrecenzowane:
 • Fanfik- Natalia Osińska ( recenzja )
 • Wyśnione miejsca- Brenna Yovanoff ( recenzja )
 • Losing hope- Colleen Hoover (recenzja )
 • Ktoś taki jak ty - Sarah Dessen ( recenzja )
 • Girl Online. W trasie- Zoe Sugg ( recenzja ) 
Liczba postów: 11
Najpopularniejszy post: Wyśnione Miejsca- Brenna Yovanoff ( recenzja)
Liczba komentarzy: 13
Liczba wyświetleń: 927/ 30 549

Piosenka miesiąca:Serial miesiąca:Film miesiąca: I to już kompletnie wszystko na dziś! A wy gdzie jedziecie na wakacje? Jakieś grubsze plany, czy po prostu książka i kawka?
PYTANIE DO TYCH, CO PISALI MATURĘ:
Co było najtrudniejsze?
Czy ktoś z was może mi polecić dobrą książkę do nauki niemieckiego do matury podstawowej?
Czy ktoś pisał WOS? Jakie wrażenia?

5 komentarzy:

 1. Zamiast wrzucać posty codziennie napisz je na zapas i ustal tak, by regularnie same się publikowaly :) Lepiej, by było regularnie, niż przez 5 dni pod rząd, a potem cisza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jak to ustalić? Chyba trzeba "ręcznie" publikować :/

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. O nie, tylko nie Despacito! Boję się, że ta piosenka za parę dni wyskoczy mi z lodówki haha :D Jeszcze nie wiem gdzie pojadę na wakacje, ale na pewno będzie to wyjazd w drugiej połowie sierpnia.

  Hubert z Thelunabook
  http://maasonpl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, tylko Despacito! Sprawdź szafę, stamtąd też może wyskoczyć :D

   Usuń

Copyright © 2014 Podróże międzyksiążkowe , Blogger